Čas na serveru 07:30:20

Růže a 8x dívka

Id: 86901

Růže a 8x dívka

  •  / Růže a 8x dívka / Jiří Anderle

litografie/papír, rozměr ve výřezu 34 x 24 cm, signováno vpravo dole, popis, věnování a datace, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 2476x

Vyvolávací cena:

8 000