Čas na serveru 17:00:57

Růže a dívka

Id: 422202

Růže a dívka

  •  / Růže a dívka / Jiří Anderle

litografie/papír, varianta s kresbou, rozměr ve výřezu 36 x 25,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 16724x

Vyvolávací cena:

45 000

Příhozy: 68