Čas na serveru 02:15:09

Růže pro pierota

Id: 413602

Růže pro pierota

  •  / Růže pro pierota / Jiří Anderle

litografie/papír, varianta s kresbou, rozměr ve výřezu 30,5 x 23,5 cm, značeno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 8375x

Vyvolávací cena:

38 000

Příhozy: 61