Čas na serveru 14:11:58

Růže pro prierota

Id: 1985

Růže pro prierota

  •  / Růže pro prierota / Jiří Anderle

litografie/papír, varianta s kresbou č. 1/1, rozměr ve výřezu 30,5 x 23,5 cm, signováno uprostřed dole, popsáno, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2389x

Vyvolávací cena:

10 000