Čas na serveru 06:21:39

Růže pro štěstí

Id: 227702

Růže pro štěstí

  •  / Růže pro štěstí / Jiří Anderle

ručně kolorovaná litografie/papír, rozměr listu 65 x 48 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 5398x

Vyvolávací cena:

13 500