Čas na serveru 04:41:21

Salome

Id: 257406

Salome

  •  / Salome / Jiří Anderle
  •  / Salome / Jiří Anderle
  •  / Salome / Jiří Anderle

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 69,5 x 52 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 4255x

Vyvolávací cena:

13 000