Čas na serveru 08:31:59

Šeřík

Id: 215802

Šeřík

  •  / Šeřík / Jiří Anderle
  •  / Šeřík / Jiří Anderle
  •  / Šeřík / Jiří Anderle

kolorovaný lept/papír, rozměr ve výřezu cca 31,5 x 22 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno 1/1 ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3026x

Vyvolávací cena:
2 800

23 000

Příhozy: 51