Čas na serveru 07:15:27

Simonetta

Id: 334702

Simonetta

  •  / Simonetta / Jiří Anderle
  •  / Simonetta / Jiří Anderle

kolorovaný lept/papír, rozměr listu 47,5 x 32 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno 1/1 ve spodní části, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 8013x

Vyvolávací cena:

68 000

Účastníci: 22

Příhozy: 81