Čas na serveru 01:58:08

Simonetta

Id: 428903

Simonetta

  •  / Simonetta / Jiří Anderle

lept/papír, varianta s kresbou, rozměr 29 x 20,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 2931x

Vyvolávací cena:

42 300

Příhozy: 54