Čas na serveru 22:31:31

Simonetta Vespucci

Id: 413601

Simonetta Vespucci

  •  / Simonetta Vespucci / Jiří Anderle

kolorovaný lept/papír, rozměr ve výřezu 42 x 42 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 6647x

Vyvolávací cena:

26 000