Čas na serveru 09:08:12

Tajemství času

Id: 131901

Tajemství času

  •  / Tajemství času / Jiří Anderle

ručně kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 21,5 cm, signováno a popsáno ve spodní části, číslování 1/1, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 19014x

Vyvolávací cena:

17 500