Čas na serveru 22:29:24

Tři vévodkyně

Id: 460402

Tři vévodkyně

  •  / Tři vévodkyně / Jiří Anderle

suchá jehla/lept/ruční papír, rozměr listu 95,5 x 63,5 cm, značeno a číslováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, vznik 1984

zobrazeno: 3697x

Vyvolávací cena:
12 500

82 000

Příhozy: 77