Čas na serveru 18:37:16

Trilek

Id: 811

Trilek

  •  / Trilek / Jiří Anderle
  •  / Trilek / Jiří Anderle

litografie/papír, rozměr 29,5 x 19,5 cm, signováno uprostřed dole Anderle, č. 37/150, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 3403x

Vyvolávací cena:
1 800

2 400