Čas na serveru 01:58:46

Vanitas I

Id: 428904

Vanitas I

  •  / Vanitas I / Jiří Anderle
  •  / Vanitas I / Jiří Anderle
  •  / Vanitas I / Jiří Anderle
  •  / Vanitas I / Jiří Anderle

lept/ruční papír, rozměr cca 64 x 48 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 856x

Vyvolávací cena:

19 500