Čas na serveru 02:34:16

Vanitas III

Id: 425502

Vanitas III

  •  / Vanitas III / Jiří Anderle

lept/papír, rozměr ve výřezu 13 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 16829x

Vyvolávací cena:

25 100