Čas na serveru 14:02:07

Vanitas VIII.

Id: 2089

Vanitas VIII.

  •  / Vanitas VIII. / Jiří Anderle

verze s kresbou 1/1, velikost listu 95,5 x 65 cm, signováno uprostřed dole, datováno 1983, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 5325x

Vyvolávací cena:

17 050