Čas na serveru 08:06:00

Vanitas VIII.

Id: 101902

Vanitas VIII.

  •  / Vanitas VIII. / Jiří Anderle

litografie/ruční papír, velikost listu 95,5 x 65 cm, signováno uprostřed dole, popis, datováno 1985, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4397x

Vyvolávací cena:

39 000

Příhozy: 51