Čas na serveru 07:11:18

Vánoční přání

Id: 145408

Vánoční přání

  •  / Vánoční přání / Jiří Anderle

kombinované dílo Františka Tichého a Jiřího Anderleho, suchá jehla/kresba, velikost listu 20,5 x 31,5 cm, signováno, datováno zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1752x

Vyvolávací cena:

16 000