Čas na serveru 12:05:34

Vzpomínání na minulé století

Id: 316602

Vzpomínání na minulé století

  •  / Vzpomínání na minulé století / Jiří Anderle

kombinovaná technika/tisk, rozměr listu 42 x 32 cm, značeno, datováno, číslováno a pospáno ve spodní části, zaskleno, prasklé sklo, rámováno v kazetě

zobrazeno: 2163x

Vyvolávací cena:

9 500