Čas na serveru 16:49:42

Z Cyklu iluze a realita

Id: 373101

Z Cyklu iluze a realita

  •  / Z Cyklu iluze a realita / Jiří Anderle

lept/fotografie/papír, rozměr ve výřezu 69 x 51 cm, značeno, číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno matným sklem, rámováno

zobrazeno: 1835x

Vyvolávací cena:
3 800

20 000