Čas na serveru 18:23:16

Z cyklu Perspektivy

Id: 319203

Z cyklu Perspektivy

  •  / Z cyklu Perspektivy / Jiří Anderle

tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 56,5 x 46,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 5682x

Vyvolávací cena:
3 800

17 000