Čas na serveru 05:24:39

Jiří Bakala
Hmota

Id: 139934

Hmota

  •  / Hmota / Jiří Bakala
  •  / Hmota / Jiří Bakala
  •  / Hmota / Jiří Bakala
  •  / Hmota / Jiří Bakala

olej/plátno, rozměr 105 x 74 cm, signováno vpravo dole, autorsky olištováno

zobrazeno: 3601x

Vyvolávací cena:

4 300