Čas na serveru 01:56:54

Jiří Balcar
Akt

Id: 244807

Akt

  •  / Akt / Jiří Balcar
  •  / Akt / Jiří Balcar
  •  / Akt / Jiří Balcar

kresba tuží/papír, rozměr listu cca 30 x 21 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

zobrazeno: 530x

Vyvolávací cena:
3 800

4 200