Čas na serveru 01:51:03

Jiří Balcar
Dívka

Id: 244806

Dívka

  •  / Dívka / Jiří Balcar
  •  / Dívka / Jiří Balcar
  •  / Dívka / Jiří Balcar

kresba tuží/papír, rozměr listu 30 x 21 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

zobrazeno: 1274x

Vyvolávací cena:
2 800

6 000