Čas na serveru 21:16:41

Jiří Balcar
Krajina s černým sluncem

Id: 491315

Krajina s černým sluncem

  •  / Krajina s černým sluncem / Jiří Balcar

kombinovaná technika, čínská tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 28 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně pozůstalostní razítko, publikováno v monografii Jiří Balcar, naps. Marie Klimešová a Jan Rous, vyd. Arbor vitae, 2013, str. 15, obr. 16

zobrazeno: 236x

Vyvolávací cena: