Čas na serveru 13:43:54

Jiří Balcar
Okno

Id: 491307

Okno

  •  / Okno / Jiří Balcar
  •  / Okno / Jiří Balcar
  •  / Okno / Jiří Balcar

kombinovaná technika/papír, rozměr 54 x 36 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 545x

Vyvolávací cena:
7 500

10 000