Čas na serveru 02:14:36

Jiří Balling
Bouře nad rybníkem

Id: 187904

Bouře nad rybníkem

  •  / Bouře nad rybníkem / Jiří Balling

olej/plátno/lepenka, rozměr ve výřezu 26,5 x 36 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1649x

Vyvolávací cena:
1 100

1 200