Čas na serveru 11:59:50

Jiří Balling
Ovocné zátiší

Id: 88810

Ovocné zátiší

  •  / Ovocné zátiší / Jiří Balling

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 703x

Vyvolávací cena:

2 800