Čas na serveru 08:16:47

Jiří Bouda
Poštovní muzeum

Id: 74907

Poštovní muzeum

  •  / Poštovní muzeum / Jiří Bouda

litografie/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 14,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 08, vlevo dole číslováno 12/150, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3800x

Vyvolávací cena:
350

750