Čas na serveru 04:21:08

Jiří Brázda
Dívka

Id: 304207

Dívka

  •  / Dívka / Jiří Brázda
  •  / Dívka / Jiří Brázda
  •  / Dívka / Jiří Brázda

malba/sololit, rozměr 41 x 28 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 2602x

Vyvolávací cena:

35 000

Příhozy: 52