Čas na serveru 23:20:19

Jiří Chadima
Motiv od řeky

Id: 325603

Motiv od řeky

  •  / Motiv od řeky / Jiří Chadima

malba/sololit, rozměr 33 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 842x

Vyvolávací cena:

33 000

Příhozy: 58