Čas na serveru 06:20:21

Jiří Duba
Možná král

Id: 255302

Možná král

  •  / Možná král / Jiří Duba
  •  / Možná král / Jiří Duba
  •  / Možná král / Jiří Duba

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, neznačeno, štítek na zadní straně, kovový rám

zobrazeno: 975x

Vyvolávací cena:

20.7.2020, 21:57:00

20.7.2020 21:53 2 000 Kč