Čas na serveru 06:20:40

Jiří Eisler
Lidská komedie II.

Id: 95311

Lidská komedie II.

  •  / Lidská komedie II. / Jiří Eisler

olej/plátno, rozměr 85 x 65 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1647x

Vyvolávací cena:

15 500