Čas na serveru 00:01:09

Jiří Felger
Abstrakce

Id: 1091

Abstrakce

  •  / Abstrakce / Jiří Felger
  •  / Abstrakce / Jiří Felger
  •  / Abstrakce / Jiří Felger
  •  / Abstrakce / Jiří Felger

akryl/plátno, rozměr plátna 46 x 65 cm, nesignováno, malba poškozena krakeláží, původní stav,z pozůstalosti významných teoretiků umění

zobrazeno: 3181x

Vyvolávací cena:

10.6.2014, 21:15:00

9.6.2014 15:18 1 500 Kč