Čas na serveru 01:54:43

Jiří Georg Dokoupil
Lilie

Id: 221102

Lilie

  •  / Lilie / Jiří Georg Dokoupil

malba kouřem/deska, rozměr 41 x 81 cm, značeno a datováno na zadní straně, původní rámování

zobrazeno: 2205x

Vyvolávací cena:
11 000

45 000