Čas na serveru 11:57:08

Jiří Georg Dokoupil
Na nádraží

Id: 152108

Na nádraží

  •  / Na nádraží / Jiří Georg Dokoupil

grafika/papír, rozměr tisku cca 48 x 38 cm, signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, vydáno v roce 1993 německou galerií Friedrich

zobrazeno: 1277x

Vyvolávací cena:

4 600