Čas na serveru 21:46:42

Jiří Georg Dokoupil
Rodina

Id: 152107

Rodina

  •  / Rodina / Jiří Georg Dokoupil

grafika/papír, rozměr tisku cca 48 x 36,5 cm, signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, vydáno v roce 1993 německou galerií Friedrich

zobrazeno: 522x

Vyvolávací cena:

4 900