Čas na serveru 10:16:27

Jiří (Georg) Holub
Pod Alpami

Id: 2279

Pod Alpami

  •  / Pod Alpami / Jiří (Georg) Holub

olej/překližka, rozměr 36,5 x 48,5 cm, signováno vpravo dole, rámováno, velmi dobrý stav

zobrazeno: 2643x

Vyvolávací cena:
17 000

17 000

14.7.2015, 21:06:00

18.6.2015 22:57 17 000 Kč