Čas na serveru 00:31:41

Jiří (Georg) Holub
Strom u řeky

Id: 131506

Strom u řeky

  •  / Strom u řeky / Jiří (Georg) Holub

olej/plátno, rozměr 47 x 68 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1804x

Vyvolávací cena:
8 000

16 000