Čas na serveru 20:43:58

Jiří Grus
Poslední tajemství Jana T.

Id: 516504

Poslední tajemství Jana T.

  •  / Poslední tajemství Jana T. / Jiří Grus

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 44 x 29,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, publikováno na titulní straně knihy Poslední tajemství Jana T., naps. Jaroslav Velinský, ilustroval Jiří Grus, vyd. Albatros červen 2024, přiložena kniha s věnováním autora

zobrazeno: 8719x

Vyvolávací cena:

54 000

Příhozy: 59