Čas na serveru 05:56:27

Jiří Grus
Ruce na stůl, Saxana II

Id: 483405

Ruce na stůl, Saxana II

  •  / Ruce na stůl, Saxana II / Jiří Grus

kombinovaná technika, tuš/běloba/papír, rozměr listu 29,5 x 42 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, návrh kreslených titulků k filmu Saxana II

zobrazeno: 975x

Vyvolávací cena:

4 600