Čas na serveru 10:34:49

Jiří Grus
Saxana II

Id: 483406

Saxana II

  •  / Saxana II / Jiří Grus

kombinovaná technika, tuš/běloba/papír, rozměr listu 29,5 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo, návrh kreslených titulků k filmu Saxana II

zobrazeno: 1151x

Vyvolávací cena:

12 300