Jiří Grus
Volemanův dobrácký pohled I.
Id: 497801
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu cca 33,5 x 32 cm, značeno vpravo dole, volně loženo, publikováno v časopisu Aargh v roce 2010, vyd. Analphabet Books
zobrazeno: 105x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
2024,05-1,14,20,01,00
( 14.5.2024, 20:01:00 )
minimální příhoz 100 Kč
22.4.2024 | 21:02 | 3 500 Kč |