Čas na serveru 16:07:52

Jiří Grus
Volemanův dobrácký pohled II.

Id: 497802

Volemanův dobrácký pohled II.

  •  / Volemanův dobrácký pohled II. / Jiří Grus

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu cca 35,5 x 24 cm, značeno vpravo dole, volně loženo, publikováno v časopisu Aargh v roce 2010, vyd. Analphabet Books

zobrazeno: 30x

Vyvolávací cena:

2024,05-1,14,20,03,00
( 14.5.2024, 20:03:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu

22.4.2024 21:02 3 500 Kč