Čas na serveru 07:17:46

Jiří Grus
Záhada hlavolamu

Id: 451401

Záhada hlavolamu

  •  / Záhada hlavolamu / Jiří Grus

digitální tisk/umělecký papír, rozměr listu 59 x 42 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, nerámováno, volně loženo, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem, autorský tisk 1/7

zobrazeno: 5371x

Vyvolávací cena:

14 000