Čas na serveru 02:26:54

Jiří Grus
Zápas se Širokkem v zahradě

Id: 451402

Zápas se Širokkem v zahradě

  •  / Zápas se Širokkem v zahradě / Jiří Grus

digitální tisk/umělecký papír, rozměr listu 42 x 59 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, nerámováno, volně loženo, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem, autorský tisk 1/7

zobrazeno: 4414x

Vyvolávací cena:

14 700