Čas na serveru 11:12:50

Josef Heřman
Chrudim

Id: 119003

Chrudim

  •  / Chrudim / Josef  Heřman
  •  / Chrudim / Josef  Heřman
  •  / Chrudim / Josef  Heřman
  •  / Chrudim / Josef  Heřman

olej/plátno/karton, rozměr 48 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3508x

Vyvolávací cena:
1 800

21 000

Příhozy: 48