Čas na serveru 22:30:10

Jiří Heřman
Konec zimy

Id: 113001

Konec zimy

  •  / Konec zimy / Jiří Heřman
  •  / Konec zimy / Jiří Heřman
  •  / Konec zimy / Jiří Heřman
  •  / Konec zimy / Jiří Heřman

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně popsáno, poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 2568x

Vyvolávací cena:

15 600