Čas na serveru 22:03:14

Jiří Heřman
Léto v Křížánkách

Id: 47417

Léto v Křížánkách

  •  / Léto v Křížánkách / Jiří Heřman

olej/plátno/karton, rozměr 25 x 33,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1937, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1713x

Vyvolávací cena:

3 100