Čas na serveru 21:38:26

Jiří Heřman
Paříž

Id: 185055

Paříž

  •  / Paříž / Jiří Heřman
  •  / Paříž / Jiří Heřman
  •  / Paříž / Jiří Heřman
  •  / Paříž / Jiří Heřman

olej/plátno/karton, rozměr 19 x 26 cm, signováno, datováno a popsáno na zadní straně, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 974x

Vyvolávací cena:

4 600